top of page

Kurumsal

Firmamız, 1980 yılında otomotiv sektöründe başlamış olduğu üretim faaliyetlerine, son yıllarda madeni eşya ve mobilya alanında çalışmalarını da eklemiştir
Özellikle Metal, Poliüretan ve Plastik konularındaki bilgi, birikim ve uzmanlığımızla bu yeni sektörlerde de adımızı duyurmaktan mutluluk duymaktayız. 
Bünyemizde bulunan, Cad Cam ve CNC destekli kalıp bölümümüzde, kendi kalıplamızı kendimiz üretebilmekteyiz. Diğer taraftan, en son teknolojiye uygun kurulmuş, krom kaplama (nikelaj) ve elektrostatik toz boya bölümlerimiz bulunmaktadır. İşte bu sayede, üretimlerimizde baştan sonra kontrol ve kaliteyi yakalayabilmekteyiz.

ofis mobilyaları konya, ofis masası, konya, buro mobilya, büro mobilya, buroday, büroday, buroday.com, mekanizma, koltuk mekanizması, konya metal ofis mobilya, ofis mobilya metalleri, ofis mobilya ayağı, atasoy otomotiv, madeni eşya, konya 3. osb, konya üretim, yerli üretim, konya ofis mobilya,ofis malzemeleri
Çalışma Ekibimiz
Halit Atasoy
Halit Atasoy

Kurucu-Genel Müdür -Ege Üniversitesi Gazetecilik ve Halkla İlişkiler Bölümü -Firmamızı 1980 yılında Konya'da faaliyete geçirmiştir.

press to zoom
Hikmet Kiraz
Hikmet Kiraz

İdari Yönetim Müdürü -2000 yılından bu yana firmamız çatısı altında yerli piyasa pazarlama ve muhasebe koordinatörü olarak kariyerini sürdürmektedir.

press to zoom
M.Kamil Atasoy
M.Kamil Atasoy

AR-GE/İç Mimar -Kto Karatay Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü -Özel tasarımlar ve ürün geliştirme dalında kariyerini sürdürmektedir.

press to zoom
bottom of page